Karel Holan
Praha
Id: 235711
olej/plátno/dřevo, rozměr 78 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno
zobrazeno: 2994x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
57 000 Kč