Karel Holan
Sovovy mlýny v zimě
Id: 214401
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz zprohýbán, oděrky na rámu
zobrazeno: 1918x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 56