Karel Holan
Ulice Ve Střešovičkách
Id: 957
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vlevo dole K. Holan, datováno 27, drobné oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 6349x
Vyvolávací cena:
38 000 Kč
82 000 Kč