Karel Holan
V přístavu
Id: 449110
tempera/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 501x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč