Karel Holan
Zima na kraji města
Id: 28801
olej/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3172x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč