Karel Hruška
Muž
Id: 202210
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole pod paspartou číslování, zaskleno, paspartováno, po
zobrazeno: 1255x
Vyvolávací cena:
200 Kč
1 100 Kč