Karel Hýbl
Pradleny
Id: 209910
olej/karton, rozměr 64,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti poškozen a restaurován, oděrky na rámu
zobrazeno: 1765x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč