Karel Jan Sigmund
Na cestě k rybníku
Id: 211613
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 1259x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč