Karel Jan Sigmund
Tiché ráno
Id: 30802
olej/plátno, rozměr 92 x 124 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, na zadní straně popis a datace, původní stav, volné v rámu, oděrky na rámu
zobrazeno: 3061x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 001 Kč