Karel Jan Sigmund
Za vesnicí
Id: 457202
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 734x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč