Karel Jan Sigmund
Zasněžená cesta
Id: 2415
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2734x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 006 Kč