Karel Jílek
Lesní interier
Id: 79804
olej/karton, rozměr 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1568x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
10.7.2017, 22:30:00
10.7.2017 | 22:24 | 1 500 Kč |