Karel Jílek
Potok u Heroltic
Id: 14517
olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, rám ve velmi dobrém původním stavu, obraz pochází ze sbírky Dr. Weinera, Brno
zobrazeno: 2617x
Vyvolávací cena:
9 800 Kč
24 000 Kč