Karel Jílek
Potok u Heroltic
Id: 122102
olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, nerámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2261x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč