Karel Jílek
Prosluněný les
Id: 53403
olej/plátno, rozměr 91 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2427x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 500 Kč