Karel Jílek
Zátiší s vínem a slunečnicí
Id: 175703
olej/plátno,rozměr 73 x 101 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1765x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč