Karel Karas
Celetná ulice
Id: 308833
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2538x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 377 Kč