Karel Karas
Před koupelí
Id: 19501
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 3876x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 200 Kč