Karel Karas
Strom
Id: 94
olej/plátno, rozměr plátna 73 x 60 cm, signováno LD, zadní strana plátna silně voskována, na vyschlém rámu drobné oděrky
zobrazeno: 4183x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
10 500 Kč
27.11.2012, 21:15:00
27.11.2012 | 21:14 | 10 500 Kč |