Karel Klár
Alpská krajina
Id: 204007
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1113x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč