Karel Langer
Akt
Id: 23805
olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4075x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
71 000 Kč