Karel Langer
Chalupy v sadu
Id: 1694
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav obrazu
zobrazeno: 3399x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč