Karel Langer
Krajina
Id: 171401
olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 2894x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč