Karel Langer
Krása chudého kraje
Id: 225513
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, karton zvlněný, poškozený rám
zobrazeno: 4764x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 54