Čas na serveru 02:15:36

Karel Langer
Mokřady za chalupou

Id: 518808

Mokřady za chalupou

  •  / Mokřady za chalupou / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 591x

Vyvolávací cena:

15 000

2024,09-1,10,20,17,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu