Karel Langer
Mořská úžina
Id: 313605
olej/dřevo, rozměr 45,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba
zobrazeno: 2047x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 501 Kč