Karel Langer
Mořský příboj
Id: 256902
olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, neznačeno, původní adjustace s mosazným štítkem, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3051x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč