Karel Langer
Pohled do krajiny
Id: 1705
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4600x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
25 000 Kč