Karel Langer
Praha
Id: 300902
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1918x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč