Karel Langer
Rozkvetlé louky
Id: 263401
olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 68 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3418x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 050 Kč
Příhozy: 53