Karel Langer
Rybník v lese
Id: 106001
olej/plátno, rozměr 98 x 71 cm, nesignováno, velmi raná práce, plátno v minulosti protrženo, neodborně restaurováno viz foto, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4057x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 500 Kč
Příhozy: 48