Karel Langer
Zahraní slavnost
Id: 312901
olej/plátno, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem pravost konzultována s PhDr. Šárkou Leubnerovou
zobrazeno: 45162x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč