Karel Laštovka
Bez názvu
Id: 2115
litografie/papír, č. 28/50, rozměr ve výřezu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2478x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč