Karel Laštovka
Dívka
Id: 337803
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu
zobrazeno: 3930x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 81