Karel Laštovka
Dotyk
Id: 113401
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz ve zcela původním stavu, oděrky na autorském rámu
zobrazeno: 2668x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
49 000 Kč