Karel Laštovka
Konvolut dvou kusů
Id: 23301
litografie/papír, 1) Dívka v růžovém, velikost tisku 48,5 x 37 cm, signováno vpravo do, vlevo dole č. 32/100, paspartováno, zaskleno; 2) Dívka v zeleném, velikost tisku 59,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno
zobrazeno: 2192x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč