Karel Laštovka
Milenci
Id: 57601
olej/plátno, rozměr 99 x 69 cm, signováno monogramem vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2854x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
53 000 Kč