Karel Laštovka
Proměny I.
Id: 226610
olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2374x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
105 500 Kč
Příhozy: 89