Karel Laštovka
Proměny II.
Id: 226609
olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2355x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 65