Čas na serveru 12:38:52

Karel Laštovka
Tváře

Id: 515405

Tváře

  •  / Tváře / Karel Laštovka
  •  / Tváře / Karel Laštovka
  •  / Tváře / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 90 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2443x

Vyvolávací cena:
9 500

106 000

Příhozy: 76