Karel Laštovka
Tváře
Id: 515405
olej/plátno, rozměr 90 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 449x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
13 000 Kč
2024,09-1,10,20,40,00
minimální příhoz 500 Kč