Karel Laštovka
Vzpomínky na paní Hegerovou
Id: 2055
olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobně vyplatčené plátno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3593x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
62 000 Kč