Karel Laube
Snopy
Id: 57
rozměr plátna 71 x 94 cm, olej/plátno, signováno PD, původní stav, drobné oděrky na malbě
zobrazeno: 4410x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11.9.2012, 20:25:00
11.9.2012 | 20:24 | 5 000 Kč |