Karel Laube
Snopy
Id: 104004
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce zvlněné plátno
zobrazeno: 1930x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč