Karel Liebscher
Daleký pohled
Id: 86011
olej/plátno, nesignováno, rozměr 47,5 x 66 cm, v minulosti pravděpodobně restaurováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení originality Boženou Liebscherovou, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2325x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
11 000 Kč