Karel Liebscher
Krajina s rybníkem
Id: 121809
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1625x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč