Karel Liebscher
Motiv ze Švýcarska
Id: 344501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vlevo dole, obraz publikován v knize Švýcarsko viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2412x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 511 Kč