Karel Liebscher
Na Vltavě u Trnové
Id: 517802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, po
zobrazeno: 1062x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 500 Kč