Karel Liebscher
Podzimní les
Id: 23401
olej/dřevo, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 2507x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
26 000 Kč