Karel Liebscher
Trosky hradu na kopci
Id: 278608
olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o studii k lunetám v Národním divadle
zobrazeno: 1474x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 300 Kč
Příhozy: 65