Karel Liebscher
Zámek Žleby
Id: 319902
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1995x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 007 Kč
Příhozy: 53